€ 17/h

Dam pracę w Niemczech bez języka na budowie dla malarzy od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 27, 2020 4:09 am

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie dla malarzy. Ogłoszenie z Frankfurtu nad Menem dla budowlańców bez znajomości języka przy wykończeniach. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Malarz – pracownik budowlany

Miasto: Salz Westerwald / Frankfurt nad Menem, Niemcy

Wynagrodzenie: 17 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prace budowlane – malowanie ścian, sufitów wewnątrz oraz tynkowanie na zewnątrz
  • obowiązkiem będzie również układanie wykładzin winylowych, dywanowych oraz parkietu
  • inne zadania wykończeniowe zlecane zgodnie z zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja, zaangażowanie
  • duża dokładność
  • brak nałogów – szczególnie alkoholowego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • niemiecką umowę o pracę na stałe

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres poniższy:

  • info@malergeschaeft-grau.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-malarzy-na-budowie-od-zaraz-bez-jezyka-we-frankfurcie-nad-menem/

ID ogłoszenia: 8745f95afafd7a6e