€ od 13/h

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie hurtowni z zabawkami Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 9, 2021 2:47 am

Z bezpłatnym zakwaterowaniem zatrudnienie w Poczdamie na magazynie hurtowni z zabawkami. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i pakowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Poczdam, Niemcy

Pensja: od 13 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • prace o charakterze pomocniczym i samodzielne zadania na zlecenie przełożonego
  • zatrudnienie na magazynie hurtowni z zabawkami oraz akcesoriami dziecięcymi
  • obowiązkiem będzie kompletowanie zamówień, przyjmowanie towarów, kontrola dostaw, rozładunek towarów, aktualizowanie danych w systemie komputerowym, obsługa komputera, wózka itp.

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie, samodzielność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • wielozadaniowość
  • energiczność, sumienność, solidność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • świadczenia socjalne
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu dla pracowników
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • płatny urlop
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen2020@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Hurtownia zabawek | Poczdam 2021”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-zabawek-poczdam-2021/

ID ogłoszenia: 41960e720267ee7a