€ 13-16/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie drogeryjnym bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 7, 2018 05:03

Propozycja zatrudnienia w Kolonii od zaraz przy zbieraniu zamówień na magazynie hurtowni drogeryjnej. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Lokalizacja: Niemcy – Kolonia

Zarobki: 13 – 16 euro brutto na godzinę pracy, stawka będzie uzgadniana indywidualnie

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie hurtowni kosmetycznej
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie kompletowaniem towarów pod zamówienia
  • zadnia wykonywane są z użyciem skanera ręcznego i wózka paletowego

Wymagania:

  • pracowitość, odpowiedzialność, zaangazowanie
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • możliwość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • elastyczność
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro za pokój
  • ubezpieczenie
  • dla chętnych opcja korzystania z tanich lekcji języka niemieckiego zapewnionych przez pracodawcę w miejscu pracy
  • możliwość kupowania tanich obiadów

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: magazyn drogeryjny, Hamburg 09/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-drogeryjnym-kolonia/

ID ogłoszenia: 9595b918a3e34202