€ 1500 netto +mieszkanie

Berlin dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz pakowanie sera 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 29, 2019 03:25

Zakład z Berlina poszukuje od zaraz pakowaczy do legalnej pracy w Niemczech. Ogłoszenie bez znajomości języka przy pakowaniu sera na linii produkcyjnej. Darmowe zakwaterowanie będzie zapewnione.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1500 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce korzystającej z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, na produkcji spożywczej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie produktu gotowego – sera krojonego lub w kostkach
  • obowiązkiem będzie obsługa maszyn, dbanie o wysoką jakość, foliowanie, zdejmowanie z taśmy

Oczekiwania:

  • świetna organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji żywności
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • sumienność, solidność

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione w pełni urządzonych mieszkaniach
  • umowę niemiecką na czas określony
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wdrożenie i pomoc w zaaklimatyzowaniu się
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • możliwość kupienia tanich obiadów w barze pracowniczym
  • pomoc przy formalnościach
  • pracodawca zapewnia pokrycie kosztów za przejazd do Niemiec w kwocie do 150 euro – wyłącznie na podstawie rachunków/biletów

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „pakowanie-sera 11/2019″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 835db777f18b231