€ do uzgodnienia

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez języka ogrodnictwo przy kwiatach Straelen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Straelen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Październik 19, 2018 5:05 am

Propozycja podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach w ogrodnictwie. Zatrudnienie bez języka 2018 dla Polaków w Straelen przy sadzeniu, przygotowywaniu kompozycji, pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik ogrodniczy

Miejsce zatrudnienia: Straelen, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca w ogrodnictwie przy kwiatach
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie zadań pielęgnacyjnych – przesadzanie, sadzenie, podlewanie a także ścinanie, przygotowywanie kompozycji, pakowanie i przygotowywanie do transportu

Wymagania:

  • pracowitość
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane zgłoszenia od studentów

  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę w domkach jednorodzinnych z pełnym wyposażeniem
  • pracę w dogodnych godzinach
  • bezpłatne przejazdy na trasie praca – zamieszkanie
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o zgłaszanie się telefoniczne, pod numerem:

+48 957 579 757

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

źródło: https://gratka.pl/praca/pracownik-ogrodnictwa/ob/6481679

ID ogłoszenia: 1755bc8fc6f742cb

1 odpowiedź na “Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez języka ogrodnictwo przy kwiatach Straelen”

  1. Ostrzegam przed tą firmą, bo tam pracowałam.

    1. kombinują z ubezpieczeniem zdrowotnym
    2.zarobek netto 6 euro/h / już po odliczeniu za mieszkanie. Przez telefon obiecują złote góry, często kłamią.
    3.WYZYSK! Pracujesz u gospodarzy tyle, ile oni zechcą, nawet powyżej 12 h. Gospodarze różni, jeden normalny, drugi kawał sk….syna, który potrafi poniżać, ubliżać i stosować nieludzkie tempo pracy.
    4.skargi firma ma w du…użym poważaniu.

    Zgłaszam tutaj tę firmę jako nierzetelną. Właścicielem jest Niemiec, który ma układy z gospodarzami, a my jesteśmy dla nich tylko zwierzyną roboczą.