€ 14-16/h brutto

Niemcy praca fizyczna bez języka przy odśnieżaniu od zaraz 2022-2023 Garmisch-Partenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Garmisch-Partenkirchen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 2, 2022 02:14

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy odśnieżaniu powierzchni. Bez znajomości języka zatrudnienie na sezon 2023 w Garmisch-Partenkirchen od zaraz z zakwaterowaniem odpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do odśnieżania

Pensja: od 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Miasto: Garmisch-Partenkirchen, Niemcy

Zadania:

  • praca o charakterze fizycznym, wykonywana na zewnątrz z użyciem odśnieżarek, łopat ręcznych oraz szufli
  • obowiązkiem pracownika będzie samodzielne odśnieżanie powierzchni – chodników, ulic, powierzchni firm, osiedli, posesji prywatnych, parków miejskich itp.

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie, pracowitość
  • odpowiedzialne wykonywanie powierzonych zadań
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • motywacja, zaangażowanie, pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak uzależnień
  • własna, porządna odzież do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • pracę do marca 2023
  • dużą liczbę godzin pracy
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • niezbędne sprzęty do pracy
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • pracę w zgranym zespole
  • terminowe wypłacanie pensji
  • jeżeli nie będzie opadów – inne prace fizyczne mogą być zlecone albo pracownik otrzyma pieniądze z ubezpieczenia

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do aplikowania mailowo, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: GAPA 12/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-przy-odsniezaniu-od-zaraz-2022-2023-garmisch-partenkirchen/

ID ogłoszenia: 74063887abe9bd54