€ 10/h

Od zaraz praca w Niemczech bez języka przy rozbiórkach na budowie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 9, 2018 05:00

Aktualnie poszukujemy pracowników do rozbiórek na budowie. Niemcy praca od zaraz w firmie z Berlina dla budowlańców bez znajomości języka. Konieczne jest posiadanie własnej działalności gospodarczej – polskiej lub niemieckiej.

Stanowisko: Pracownik budowlany do rozbiórek

Miejsce zatrudnienia: okolice Berlina, Niemcy

Zarobki: 10 euro na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca od poniedziałku do soboty – 6 dni w tygodniu po 10 godzin dziennie na budowie
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac pomocniczych przy rozbiórkach budowlanych

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja do podjęcia tej pracy
  • własna odzież do pracy
  • posiadanie zarejestrowanej działalności polskiej lub niemieckiej
  • pełna punktualność
  • pracowitość, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • własna pieczątka

Zapewniamy:

  • praca od poniedziałku do soboty po 10 godzin na dzień
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracodawca zapewnia przejazd z miejsca zakwaterowania do pracy
  • termin wypłacania pensji należy samodzielnie ustalić z pracodawcą

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +48 669 812 198

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-budowie-bez-jezyka-jako-pomocnik-przy-rozbiorkach-berlin/

ID ogłoszenia: 1895be49739ce525