€ 1800 netto+zakwaterowanie

Bez języka dam pracę w Niemczech jako pomoc kuchenna w Wuppertal od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wuppertal
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: styczeń 27, 2023 02:09

W restauracji z Wuppertal od zaraz możliwa legalna praca w Niemczech jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem darmowym na miejscu oraz wyżywieniem. Mile widziane osoby z doświadczeniem w gastronomii.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Wuppertal, Niemcy

Zarobki: 1800 euro netto miesięcznie plus darmowe lokum

Start: od zaraz

Wakaty: 6

Zakres zadań:

  • bieżące zadania zlecane przez przełożonego – kierownika/kucharza na zmianie
  • przygotowywanie składników – mycie, obieranie, krojenie
  • samodzielna obsługa urządzeń kuchennych zgodnie z ich przeznaczeniem
  • pilnowanie porządku – wynoszenie odpadów, praca na zmywaku, wycieranie blatów
  • inne zadania o charakterze pomocniczym

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność
  • zaangażowanie
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • umiejętność pracy pod presją

Zapewniamy:

  • liczne szkolenia pracownicze
  • możliwość rozwoju
  • niemiecką umowę o pracę ze świadczeniami, ubezpieczeniem, urlopem
  • pracę na pełny etat
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pierwszą umowę na okres 3 miesięcy, dla pracowników najlepszych przedłużenie
  • terminowe wypłacanie pensji
  • za darmo zorganizowane zamieszkanie oraz wyżywienie na miejscu
  • darmowe lokum

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pomoc-kuchenna Wuppertal 01/23

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-wuppertal-2023

ID ogłoszenia: 79863c9bbc7b8387