€ 1500 netto

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz przy produkcji soków w Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Wrzesień 20, 2019 4:26 am

Bez znajomości języka możliwa od zaraz legalna praca w Niemczech przy produkcji soków w fabryce z Bonn. Zatrudnienie dla Polaków z zakwaterowaniem na miejscu zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji soków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od października 2019

Pensja: 1500 euro miesięcznie netto

Lokalizacja: Bonn, Niemcy

Wakaty: 6

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji soków owocowych
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku zajmować się będzie przeprowadzaniem kontroli jakości, obsługą maszyn, pakowaniem, dbaniem o ciągłość itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w pracy na analogicznym stanowisku
  • aktualne badania z sanepidu do pracy z żywnością
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • sumienność, solidność, zaangażowanie
  • pracowitość

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres 6 miesięcy
  • opcja podjęcia stałej pracy w Niemczech dla pracowników najlepszych

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Produkcja soków, 10/2019″

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 3505d841c84525e5