€ 16,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu lotniska Düsseldorf 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 3, 2018 5:04 am

Poszukujemy od zaraz sprzątaczek do sprzątania terminala na lotnisku w Düsseldorfie. Oferta aktualnej pracy w Niemczech 2018 z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca zespołowa przy sprzątaniu terminala lotniczego
  • zadania będą wykonywane zgodnie z grafikiem – sprzątanie toalet, mycie podłóg, opróżnianie koszy, sprzątanie części z restauracjami i sklepikami

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przyjazne nastawienie
  • zdolność do pracy w grupie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • pracę w systemie trójzmianowym
  • zamieszkanie zorganizowane w cenie 250 euro miesięcznie na 3 miesiące
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc w zorganizowaniu stałego zamieszkania

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: sprzątanie terminala na lotnisku, Düsseldorf 07/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dusseldorf-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-terminala-lotniska/

ID ogłoszenia: 2395b636ef7711bb