€ 8,91 /h brutto

Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu żywności, Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 8, 2018 04:33

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla pakowaczy od zaraz w Lipsku. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu art. spożywczych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz żywności

Rozpoczęcie pracy w Niemczech: od zaraz

Pensja: 8,91 euro brutto na godzinę pracy

Miejscowość: Lipsk i Gotha, Niemcy

Zakres zadań:

  • oferujemy zatrudnienie w firmie zajmującej się produkcją żywności
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na stałe
  • na miesjcu zorganizowane odpłatnie zakwaterowanie a także dojazdy do pracy
  • premie na urlop (wakacyjną) i na święta
  • za pracę w systemie zmianową pracodawca zapewnia dodatek w wysokości +25%
  • atrakcyjne zarobki
  • legalną pracę w Niemczech
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o kontakt za pośrednictwem źródła lub telefonicznie od 9 do 16 pod numerem:

+48 757718458; +48 508 530 100

źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-leipzig,oferta,6030241

ID ogłoszenia: 2555af0cf58311f3