€ 1600 euro brutto

Praca w Niemczech na produkcji montaż TV LCD dla par bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 21, 2016 1:42 am

Producent telewizorów LCD z siedzibą w Stuttgarcie zatrudni pary bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech na produkcji przy montażu komponentów panelu ciekłokrystalicznym.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 1600 euro brutto na 160 godzin w miesiącu

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż pewnym komponentów należących do paneli ciekłokrystalicznych
  • praca z użyciem elektronarzędzi
  • osoba zatrudniona wykonuje zadania w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej
  • kontrolowanie jakości
  • pakowanie sprawnych telewizorów wraz z dodatkami

Wymagania:

  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zdolność do korzystania z elektronarzędzi
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • pomoc polskojęzycznego kierownika
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • możliwość zorganizowania transportu do Niemiec
  • pomoc w sprawach urzędowych – składanie wniosków
  • pracodawca oferuje zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie oraz 300 euro od pary

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

Wiadomość e-mail prosimy zatytułować: „Niemcy praca na produkcji telewizorów LCD, Stuttgart. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-przy-montazu-tv-lcd-stuttgart/

ID ogłoszenia: 2275717f0b21b314