€ 1700 euro brutto/mc

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka magazyn kosmetyków 2017 Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 22, 2017 03:13

Od zaraz poszukujemy chętnych pracy w Niemczech na magazynie z kosmetykami przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie 2017 w Hanowerze dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Zarobki: 1700 euro brutto miesięcznie plus premie za wydajność
Start: od zaraz
Miejscowość: Hannover, Niemcy

Obowiązki:

  • realizacja zamówień wpływających drogą elektroniczną
  • przygotowywanie towarów dla sklepów jak i klientów prywatnych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę elektrycznego wózka paletowego typu EPT oraz skanera ręcznego
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • samodzielność, pracowitość
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dużą zaletą będzie doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku
  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pomoc przy formalnościach związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • zamieszkanie odpłatne zorganizowane na miejscu w komfortowych warunkach, koszt miesięczny to 200 euro od osoby
  • początkowo praca na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie aplikacji drogą elektroniczną. E-mail należy zatytułować: “magazyn-z-kosmetykami/06/17” i przesłać na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-kosmetykami-hannover/

ID ogłoszenia: 323594b037252653

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka magazyn kosmetyków 2017 Hanower”

  1. Jestem zainteresowany z 2 parami o podjecie pracy od zaraz. Bardzo proszę o kontakt gonzool@op.pl