€ 8,80 euro brutto/h

Komisjoner od zaraz na magazynie oferta pracy w Niemczech bez języka Marktredwitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Marktredwitz
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 4, 2016 04:10

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie przy komisjonowaniu art. suchych. Ogłoszenie z Marktredwitz dla komisjonerów bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner

Miasto: Marktredwitz, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Numer referencyjny: KOM-999-2015

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • wspieranie prac magazynowych
  • głównym zadaniem jest komisjonowanie produktów na dziale artykułów sucych
  • praca wymaga obsługi skanera ręcznego oraz wózka paletowego elektrycznego
  • pracownik zbiera towar i układa na paletach

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie przy komisjonowaniu towaru na palety
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zmotywowanie, odpowiedzialność
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia z wysoką pensją
  • dostęp do niemieckich świadczeń socjalnych
  • praca na jednej zmianie w godzinach od 15 do 23:30
  • płatne zamieszkanie oraz częściowe pokrycie kosztów
  • pomoc polskiego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszeń na poniższy adres z załączeniem CV:
jobs.pl@hr-xp.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-komisjoner-na-magazynie-bez-jezyka-marktredwitz/

ID ogłoszenia: 3615689b60d9b7b0