€ 6 euro

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory malin Badenia-Wirtembergia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Badenia-Wirtembergia
  • Długość umowy: ok. 5-6 tygodni
  • Opublikowany: czerwiec 28, 2016 11:28

Poszukujemy Polaków bez znajomości języka do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorze malin. Ogłoszenie z Badenii-Wirtembergii dla studentów, uczniów, rencistów i gospodyń domowych.

Stanowisko: Pracownik do zbioru malin

Lokalizacja: Badenia-Wirtembergia, Niemcy

Zarobki: na podstawie akordu, ok. 6 euro na godzinę

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: ok. 5 do 6 tygodni

Opis stanowiska pracy:

  • praca na plantacji przy ręcznym zbiorze owoców miękkich

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy sezonowej w Niemczech od zaraz
  • ogłoszenie jest skierowane dla osób ze statusem studenta, rencistów, emerytów lub gospodyń domowych

Oferujemy:

  • uczciwe i legalne warunki zatrudnienia w Niemczech
  • zapewniona umowa o pracę
  • zatrudnienie sezonowe
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego – na miejscu pomoc koordynatora

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny:
004915216164718

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-zbiorze-malin/

ID ogłoszenia: 75857723b9d7a32d