€ 9,25 brutto/h + zamieszkanie

Nemcy praca sezonowa od zaraz przy zbiorach jabłek i gruszek Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Październik 20, 2017 5:50 am

Aktualnie szukamy 6 osób do zbioru jabłek i gruszek w sadzie z Cottbus. Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy zbiorach.

Stanowisko: Pracownik do zbioru

Lokalizacja: Cottbus, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,25 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc: jeszcze 6 – jest to rekrutacja uzupełniająca

Czas trwania umowy: około 4-5 tygodni

Zakres zadań:

  • sezonowa praca przy ręcznym zrywaniu oraz pakowaniu owoców twardych – jabłek oraz gruszek
  • prace porządkowe w sadzie

Wymagania:

  • zmotywowanie, zorganizowanie
  • pracowitość
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość do zabrania własnej odzieży nieprzemakalnej oraz kaloszy

  • opieka koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • umowę tymczasową – zatrudnienie sezonowe
  • pracę u sprawdzonego, niemieckiego pracodawcy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: sezonowa-zbiory 10/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-zbiory-gruszek-i-jablek-cottbus-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 93259e9386416b40