€ 9,50 euro brutto/h

Niemcy praca fizyczna Augsburg dla par bez znajomości języka sortowanie warzyw

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 28, 2016 11:16

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy myciu i sortowaniu warzyw. Zatrudnienie w Augsburgu dla pracowników fizycznych na ok. 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Zakres obowiązków:

  • praca fizyczna polegająca na myciu oraz sortowaniu warzyw i owoców
  • zadania wykonywane będą z użyciem myjki oraz ręcznie
  • pracownik zajmuje się również kontrolą jakości

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz na najbliższe 3 miesiące
  • dobra kondycja
  • zdolności manualne
  • umiejętność do szybkiego zaaklimatyzowania się na miejscu
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • gotowość do wykonywania prac fizycznych

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • bezpłatne zamieszkanie
  • tymczasowe warunki zatrudnienia
  • wsparcie medyczne
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • różnego rodzaju premie oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Zgłoszenie zatytułowane: “sortowanie-warzyw-dla-par6/16” należy przesłać mailowo na poniższy adres kontaktowy:

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-sortowanie-warzyw-augsburg/

ID ogłoszenia: 3495771a982e4905

8 komentarzy na “Niemcy praca fizyczna Augsburg dla par bez znajomości języka sortowanie warzyw”

  1. Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą. Jestem gotowa do podjęcia pracy od zaraz. Mój numer telefonu: +48 725098050. Karolina

  2. Ja i kuzyn jesteśmy bardzo zainteresowani , Jesteśmy gotowi do podjęcia pracy od zaraz , 786826512

  3. Michalgubin na lipiec 1, 2016 @ 15:27

    Jestem zainteresowany ofertą pracy wraz z koleżanką. Mój nr 534 389 843

  4. Jestem bardzo zainteresowana wasza oferta . Jestem gotowa do podjęcia pracy od zaraz . Mój numer telefonu : 789126074 Ela

  5. sylwia123 na lipiec 5, 2016 @ 21:22

    Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani oferta pracy.To mój numer : 536-975-589

  6. Jestem zainteresowana waszą ofertą pracy .Mój numer telefonu 664 669 364 Monika

  7. Witam, jestem zainteresowana tą pracą posiadam 9 letni staż pracy za granicą proszę o szczegoly i kontakt .!

    Tel:+31626647072

  8. Krystian28091995 na lipiec 20, 2016 @ 13:57

    Witam jestem zainteresowany wraz z kolega .

    Telefon:
    732 927 293

    Mail
    krystian28091995@wp.pl