€ 8 euro/h brutto

Zbiory truskawek ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od maja 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Leverkusen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 11, 2016 05:12

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech od połowy maja 2016 przy zbiorze truskawek w okolicach Leverkusen. Ogłoszenie dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Preferowane zgłoszenia od pań z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Start: od połowy maja 2016

Miejsce: Leverkusen, Niemcy

Zarobki: 8 euro na godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • praca fizyczna na polu przy zbiorze owoców miękkich
  • pracownik może pozostać po skończeniu zbiorów na dodatkowo jeden miesiąc i pomóc przy plewieniu

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu od połowy maja 2016
  • brak problemów zdrowotnych
  • wysoka sprawność i wytrzymałość fizyczna
  • doświadczenie w pracy sezonowej przy zbiorze szparagów lub truskawek

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie, dobowy koszt zakwaterowania w 2-4 osobowych pokojach to 4,40 euro
  • zatrudnienie na podstawie sezonowej umowy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • topjob@onet.pl

źródło: http://www.praca4u.net/praca-sezonowa-id346896.html

ID ogłoszenia: 365570b0e462b2fa

2 komentarze na “Zbiory truskawek ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od maja 2016”

  1. Jestem gotowa podjac prace od zaraz,prosze o kontakt, 0048514220884

  2. Jestem gotowa podjąć pracę z moim narzeczonym proszę o kontakt 667737198