€ 11 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Essen pakowanie perfum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 26, 2017 5:59 pm

Zatrudnimy od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza. Oferta z Essen dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu ręcznym perfum do nowych pudełek.

Stanowisko: Pakowacz perfum
Zarobki: 11 euro brutto na godzinę pracy
Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy
Umowa: na okres 6 tygodni

Zakres zadań:

  • rozpakowywanie całych partii perfum a następnie ponowne pakowanie do nowych pudełek
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się kontrolą jakości flakonów, naklejaniem nowych etykiet oraz foliowaniem pudełek
  • układanie poszczególnych zapakowanych perfum do opakowań zbiorczych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech na okres 6 tygodni od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • świetne zarządzenie czasem pracy
  • zręczność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie wypłacane na czas
  • szkolenie wdrażające i pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę na czas określony
  • zorganizowane zamieszkanie na miejscu w cenie 200 euro za cały pobyt

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Pakowanie perfum bez języka, Essen″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/essen-oglosznie-pracy-w-niemczech-pakowanie-perfum-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 4355889ed8cde0d1

6 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Essen pakowanie perfum”

  1. Jestem bardzo zainteresowana tą ofertą pracy. Mój telefon 603033975.

    Grażyna Michalska

  2. Jestem zainteresowany 693200304

  3. Jestem zainteresowana 534632018

  4. Jesteśmy zainteresowani 797961067 , Mira i Rafał

  5. jestem zainteresowana 577566435

  6. andrzejag1 na Luty 5, 2017 @ 10:24 am

    Jestem zainteresowany 015772064299