€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech bez języka na budowie przy dociepleniach, malowaniu Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 8, 2017 02:39

Propozycja zatrudnienia w Ulm dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku pracownika budowlanego. Praca w Niemczech na budowie przy dociepleniach, tynkowaniu, malowaniu fasad, elewacjach.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Ulm, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • montaż dociepleń budynków
  • nadkładanie styropianu, siatki strukturalnej oraz tynkowanie
  • malowanie fasad zewnętrznych
  • praca odbywa się na rusztowaniach, niekiedy zachodzi konieczność jego rozkładania, przestawiania itp.

Oczekiwania:

  • doświadczenie oraz praktyczna znajomość zawodu
  • niewymagana znajomość języka
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • profesjonalne podejście do powierzonych zadań
  • rzetelne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla osób wyłączenie na własnej działalności – może być polska lub niemiecka
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem: 015783567970

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ulm-praca-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-docieplenia-elewacje-tynkowanie-malowanie/

ID ogłoszenia: 95959b1a8ed03544