€ 1600 euro brutto + dodatki

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Kolonia na magazynie z butami sportowymi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Opublikowany: maj 23, 2016 06:00

Hurtownia obuwia sportowego z Kolonii oferuje zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień na magazynie. Praca w Niemczech od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 1600 euro brutto plus dodatki za pracę w weekendy i w godzinach nadliczbowych

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prace magazynowe w hurtowni z obuwiem sportowym
  • zbieranie zamówień pojedynczych na podstawie list
  • przygotowanie towaru do wysyłki

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy zespołowej
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • dobra kondycja
  • na życzenie kierownika możliwość do wypracowywania nadgodzin (są one możliwe wyłącznie w okresie większego zapotrzebowania na towar)
  • umiejętność dodawania w pamięci

Zapewniamy:

  • wsparcie przy składaniu dokumentów w urzędach
  • liczne upusty na asortyment znajdujący się na magazynie
  • niemieckie warunki zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy
  • pomoc w znalezieniu lub pośrednictwie w wynajmie zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres: dringende@europe.com z dopiskiem: magazyn-obuwniczy6/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-z-butami-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 96057426de682856

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Kolonia na magazynie z butami sportowymi”

  1. Rozwierucha na maj 24, 2016 @ 15:33

    ta praca jest dla mnie jestem dyspozycyjny pracowity szybko się uczę i zawsze jestem gotów na coś nowego 690117912 jestem w stanie wyjechać nawet jutro mam 31 lat