€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu na magazynie Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Opublikowany: Październik 21, 2014 4:50 pm

Poszukujemy magazynierów do zbierania zamówień i pakowania ich na magazynie w Lipsku. Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz na magazynie

Lokalizacja: Lipsk

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zatrudnienie na magazynie z artykułami spożywczymi przy zbieraniu produktów zgodnie z zamówieniem i pakowaniu.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie prawa jazdy kat.B oraz możliwość zabrania go do Niemiec na czas umowy
  • konieczne jest doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy:

  • umowę o pracę zgodną z niemieckim warunkami
  • satysfakcjonujące zarobki
  • zamieszkanie zapewnia pracodawca

Aplikacja:
Drodzy użytkownicy, zgłoszenie należy przesłać na adres: http://www.pracuj.pl/praca/magazynier-z-autem-lipsk,oferta,3615393

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-na-magazynie-spozywczym-lipsk/

ID ogłoszenia: 1575444d55897d80

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu na magazynie Lipsk”

  1. Robert i Sylwia na Październik 22, 2014 @ 5:00 pm

    Witamy jestesmy malzenstwem poszukujemy pracy posiadamy auto gotowi do pracy od zaraz.