€ 2200-2600 brutto/mc

Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech pomocnik śmieciarza od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Wrzesień 29, 2017 3:34 am

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na stanowisku pomocnika śmieciarza. Zatrudnienie w Monachium od zaraz z zapewnionym wsparciem w organizację zamieszkania.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza – pracownik fizyczny

Miejscowość: Monachium, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 2200-2600 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • prace fizyczne, między innymi podkładanie koszy z odpadami pod śmieciarkę do załadunku
  • samodzielne wrzucanie worków na pakę śmieciarki

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego
  • zmotywowanie
  • uczciwe podejście do powierzonych zadań
  • pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • zdolność do pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę
  • wdrożenie w obowiązki
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy przesłać zgłoszenie wraz z CV oraz LM na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem:

„pomocniksmieciarza/09/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pomocnik-smieciarza-od-zaraz-munchen/

ID ogłoszenia: 63559cd396f829ce