€ 1800 Netto

Praca w Niemczech jako kierowca kat. C bez języka we Frankfurcie nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Umowa na czas nieokreslony
  • Opublikowany: listopad 9, 2018 04:52

Od zaraz potrzebni kierowcy kat. C do pracy w Niemczech przy transporcie mięsa w rejonie Frankfurtu nad Menem. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego także jest możliwe.

Poszukujemy: Kierowca kat.C + kod 95

Region: okolice Frankfurtu/Menem / Hesja

Obowiązki:
– przewóz mięsa i wyrobów mięsnych do klientów
– załadunek i wyładunek towaru

Oferujemy:
– praca od zaraz na czas nieokreślony
– wynagrodzenie od 12,23 €/h Brutto (ok.1700-1800 € netto, wliczone dodatki za prace w nocy)
– zatrudnienie na cały etat 45 godz./tyg.
– praca od Pon.-Piat., czasami w soboty
– nadgodziny do wypłaty
– zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
– zakwaterowanie zapewnia pracodawca
– koszt zakwaterowania w pensjonacie 15,- € na dzien, pokrywa pracownik
– dodatek od pracodawcy na poczet mieszkania (100,- €)

Wymagania:
– znajomość j. niemieckiego nie jest wymagana
– doświadczenie w pracy jako kierowca z kat. C lub CE + karta z kodem 95

Kontakt pod numerem 00498 36 83 4664013

ID ogłoszenia: 1085be3f341e04f9