€ 1,700.00

Münster praca w Niemczech od zaraz jako kucharz w gastronomii (kuchnia włoska)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Münster
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na czas nieokreslny
  • Opublikowany: Listopad 9, 2018 4:49 am
  • Wygasa: 12 dni, 1 godzina

Restauracja włoska – pizzeria z Münster poszukuje od zaraz kucharzy do atrakcyjnej pracy w Niemczech w gastronomii. Zatrudnienie 2018 przy przygotowaniu dań z karty.

Poszukujemy:

Piekarza pizzy k/m, kuchnia wloska

Obowiązki :

przygotowywanie dań

Oferujemy :

wynagrodzenie 12,- €/h Brutto
zatrudnienie na niemiecka umowe na czas nieokreślony
możliwe nadgodziny do wyplaty
praca od Śr.-Niedz. od 14 do 22
pracodawca oferuje zakwaterowanie
czynsz oplaca pracownik 300 €

Wymagania :

6-10 letnie doświadczenie w pracy jako kucharz
wymagany wiek 18- 40
dobra znaj. j. niemieckiego w czytaniu i rozumieniu ze sluchu

Kontakt pod numerem 0049 3683 466 4013
E-mail : karolina@quickjobs.de

ID ogłoszenia: 9865be3f54c63ac2