€ 12€

Praca Niemcy dla elektryka przemysłowego od zaraz w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Umowa na czas nieokreslony
  • Opublikowany: luty 1, 2019 05:10

Firma z branży przemysłowej poszukuje od zaraz elektryków, chętnych do podjęcia legalnej pracy w Niemczech na terenie Stuttgartu. Zatrudnienie przy zadaniach związanych z montażem instalacji elektrycznych (obiekty przemysłowe i budowlane).

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy doświadczonego elektryka okolicach Stuttgartu.

Poszukujemy:

Elektryka

Obowiązki:

wykonywanie prac związanych z montażem instalacji elektrycznych (obiekty przemysłowe i budowlany)
montaz i instalacja szaf sterowniczych
instalacja kabli
montaż instalacji elektrycznych (gniazda elektrycznego, drzwi bezpieczeństwa, alarm)
inne prace związane z zawodem elektryka

Oferujemy:

praca od 15.10.2018
stawka poczatkowa od 12€/h Brutto
zatrudnienie przez niemiecka Agencje pracy
zatrudnienie na niemiecka umowe na czas nieokreślony, na cały etat
dodatek za nadgodziny 25% /h
dieta od 3-5€/h (w zależności od kwalifikacji)
praca od pon.-pt.
pracodawca oferuje i opłaca zakwaterowania (własny pokój z TV i Wi-Fi)
miejsce pracy- całe Niemcy(według ustaleń)

Wymagania:

mile widziany zawód kierunkowy
min. 2-roczne doświadczenie w pracy jako elektryk
komunikatywna znaj. j. niemieckiego
mile widziane prawo jazdy kat.B

Kontakt pod numerem 0049 36834664013
karolina@praca.click

ID ogłoszenia: 5845c51823a61bc9