€ 20€

Praca Niemcy dla operatora CNC od zaraz w Tübingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Tübingen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Umowa na czas nieokreslony
  • Opublikowany: styczeń 25, 2019 06:01

Firma przemysłowa z Tübingen poszukuje pilnie operatorów CNC do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie możliwe od zaraz przy programowaniu oraz obsłudze maszyn sterowanych numerycznie.

W celu bezpośredniego zatrudnienia operator maszyn CNC przeprowadzamy rekrutację dla naszego niemieckiego klienta z okolic Tübingen.

Region: okolice Tübingen/ Baden-Württemberg

Poszukujemy:

operator maszyn CNC

Obowiązki:

-programowanie, przygotowanie oraz obsługa maszyn CNC (Mazak, Spinner, Index)
-przeprowadzanie kontroli maszyn

Oferujemy:

praca od zaraz na czas nieokreślony
na cały etat (42h/tyg.)
wynagrodzenie 20€/h Brutto
dodatkowo premie oraz dodatki pienieżne na urlop (ok.1800€ rocznie)
praca od pon-pt., na 2 zmiany
zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
możliwe nadgodziny
pracodawca zapewnia i opłaca zakwaterowanie
możliwy zwrot kosztów podróży
30 dni urlopu

Wymagania:

mile widziany wyuczony zawód tokarza, mechanika obróbki skrawaniem, mechanika przemysłowego itp.
znajomość j. niemieckiego nie jest wymagana
mile widziana znaj. j. angielskiego
min. 2-letnie doświadczenie w pracy jako tokarz CNC

ID ogłoszenia: 4015c4865e190e79

Linki sponsorowane