€ 12,25 Euro Brutto

Praca w Niemczech dla dekarzy, pomocników na budowie od zaraz, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Umowa na czas nieokreslony
  • Opublikowany: styczeń 25, 2019 05:56

W Berlinie od zaraz propozycja ciekawej pracy w Niemczech na budowie dla dekarzy lub pomocników. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie, jednak jego koszt ponosi pracownik.

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckigo pracodawcy z Berlina przeprowadzamy rekrutację na dekarzy

Poszukujemy:

Dekarz / Pomocnik Dekarza

Obowiązki:

Typowe prace dekarskie,krycie dachów stromych i plaskich.

Oferujemy:

praca od zaraz
stawka to 12,25 Euro Brutto,
praca od pon. do pt. na pełen etat. /40 h tygodniowo,
praca rownież na montażach,
dieta od 44 Euro Netto dziennie
zatrudnienie na niemiecką umowę na czas określony,
pracodawca zapewnia zakwaterowania
zakwaterowanie opłaca pracownik
zakwaterowanie na montażach opłaca pracodawca
30 dni urlopu w roku

Wymagania:

podstawa jezyka niemieckiego
mile widziana ukończona szkoła czeladnicza,
badź doświadczenie jako dekarz (minimum 3 lata)
prawo jazdy kategorii B i własne auto#

Kontakt pod numerem 0049 3683 4664014
alkesandra@quickjobs.de

ID ogłoszenia: 3335c486dca1c5ce