€ 1250 netto + mieszkanie

Praca w Niemczech dla pomocy kuchennej od zaraz bez języka w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 2, 2018 03:36

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz dostępna legalna praca w Niemczech dla pomocy kuchennej. Zatrudnienie bez znajomości języka w restauracji hotelowej z okolic Drezna.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejscowość: Drezno, Niemcy

Zarobki: 1250 euro netto miesięcznie

Liczba miejsc: 1

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie jako pomoc kuchenna w hotelowej restauracji
  • obowiązkiem będzie prac na zmywaku, dbanie o porządek na kuchni, samodzielne przygotowywanie składników a także nieskomplikowanych dań
  • wykonywanie poleceń kucharzy – obsługa prostych maszyn, włączanie zmywarek itp.

Oczekiwania:

  • książeczka z sanepidu z aktualnymi badaniami
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • dostępność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • brak uzależnień
  • otwartość

Zapewniamy:

  • pełne, darmowe wyżywienie
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • możliwość rozwoju i zdobycia porządnego doświadczenia
  • wysokie zarobki oraz solidne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „pomoc kuchenna/10/2018″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 2375bb2a94857052