€ Do uzg.

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz dla par produkcja rowerów 2021 Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: Styczeń 29, 2021 3:58 am

Fabryka rowerów z Norymbergi poszukuje od zaraz chętnych także bez znajomości języka do pracy w Niemczech na produkcji. Zatrudnienie także dla par przy montażu jednośladów.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów – pomocnik montażysty

Lokalizacja: Norymberga, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Zatrudnienie: na rok 2021

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za montowanie części rowerów elektrycznych oraz skręcanie ram czy kierownic
  • inne zadania montażowe zlecane na bieżąco
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej
  • pracodawca zapewnia przyuczenie stanowiskowe

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja i zaangażowanie
  • zręczność będzie mile widziana
  • zdolność do pracy w zespole
  • wydajność, bezkonfliktowość
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji

Zapewniamy:

  • umowę o pracę
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • wsparcie w szukaniu mieszkania w Niemczech
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • atrakcyjne wynagrodzenia oraz liczne premie, np.: system poleceń pracowniczych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę internetową:

źródło: www.infopraca.pl/praca/monter-rowerow-nowoczesnych-nowe-zapisy-2021/niemcy-norymberga/16717733

ID ogłoszenia: 420600f5e07ba8ac