€ 10,50 brutto/h +dodatki

Dla par Niemcy praca 2022 bez znajomości języka od zaraz pakowanie wędlin w Ludwigslust

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ludwigslust
  • Opublikowany: kwiecień 16, 2021 03:03

Firma z Ludwigslust poszukuje pakowaczy do pracy w Niemczech od zaraz. Oferta bez znajomości języka także dla par przy pakowaniu wędlin i mięsa na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie na miejscu organizuje pracodawca.

Stanowisko: Pakowacz wędlin, kiełbasek i mięsa

Miasto: Ludwigslust, Niemcy

Wynagrodzenie: 10,50 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki zmianowe

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w zakładzie mięsnym przy porcjowaniu, pakowaniu oraz etykietowaniu mięsa, wędlin

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w systemie trójzmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • pracę bezpośrednio u pracodawcy niemieckiego
  • świadczenia socjalne
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy długoterminowej
  • pełny wymiar godzinowy – 40 godzin tygodniowo z opcją wypracowywania nadgodzin
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów za wykonanie testu PCR na Covid w Niemczech

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/pakowanie-wedlin2021

źródło: https://carpediempersonal.eu/oferty-pracy/pakowacz-praca-rowniez-dla-par

ID ogłoszenia: 8116074dadd04433

Linki sponsorowane