€ od 1600

Od zaraz bez języka praca w Niemczech na budowie jako murarz-tynkarz w Görlitz blisko granicy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Görlitz
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: październik 5, 2021 2:47 am
  • Wygasa: 6 dni, 22 godzin

Dla murarzy-tynkarzy od zaraz w rejonie Görlitz blisko granicy do podjęcia praca w Niemczech na budowie bez znajomości języka przy murowaniu, tynkowaniu zgodnie z projektem wykonawczym.

Jesteśmy młodą, dynamiczną firmą specjalizującą się w aranżacji przestrzeni w modelu „Design&Build”.

Nasze usługi obejmują doradztwo, planowanie, sprzedaż i montaż sprzedawanych produktów.

Zadania:
– murowanie, tynkowanie, betonowanie powierzchni
– praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

– doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferta:

– praca stala (niemiecka umowa o prace)
– ubranie robocze
– narzedzia do pracy

jobs@eclecticdesign.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/murarz-tynkarz-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-od-zaraz-w-gorlitz-blisko-granicy/

ID ogłoszenia: 375615b75a60719f