€ na akord

Sezonowa praca w Niemczech 2019 przy zbiorach szparagów od zaraz bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 6, 2019 02:22

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie 2019 od zaraz w gospodarstwie z Berlina (okolice miasta).

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów szparagów

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: obowiązują stawki akordowe

Termin: od zaraz

Umowa: na okres 2 miesięcy

Zakres zadań:

  • praca w gospodarstwie rolnym przy zbiorach szparagów

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz na okres 2 miesięcy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie, pracowitość
  • wiek od 18 do 55

Zapewniamy:

  • pracę sezonową na 2 miesiące
  • na miejscu zorganizowane płatne zakwaterowanie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji mailowo, na adres:

  • postpl@domspargel.de

Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem:

  • Tel: 0049 33836/ 20840

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-zbiorach-szparagow-2019-berlin/

ID ogłoszenia: 6055ccee36852272