€ 12,00-15,00 brutto/h

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory pomidorów Schkölen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schkölen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do uzg.
  • Opublikowany: grudzień 12, 2023 02:22

W rejonie Schkölen od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy zbiorach pomidorów w szklarni. Zakwaterowanie na miejscu dostępne będzie za opłatą.

Praca związana z pielęgnacją i zbieraniem pomidorów. Bez wymaganej znajomości języka.

Co oferujemy:

Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy bez pośredników,
Możliwość regularnych wyjazdów do Polski i płatnych urlopów,
Niemieckie ubezpieczenie.

Zapewniamy zakwaterowanie za 165 euro miesięcznie od osoby (mieszkania maksymalnie dla 5 osób).

Zakres obowiązków:

• Pielęgnacja pomidorów,
• Zbiór pomidorów,
• Prace porządkowe w szklarni,
• Sortowanie i pakowanie pomidorów.

Wynagrodzenie:

Stawka godzinowa między 12,00 a 15,00 euro brutto na godzinę (opcjonalny bonus).

Wysokość wynagrodzenia dla pracowników z doświadczeniem jest ustalana indywidualnie, zależnie od posiadanych umiejętności.

Zainteresowane osoby prosze o przeslanie CV ze zdjeciem (moze byc osobno) na adres e-mail:

prekrutacja2020@gmail.com

Wiecej informacji pod nr telefonu: 00 49 366943649826 (do godz 16:00 pon-pt)

Kontakt w jezyku polskim.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-pomidorow-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-w-szklarni-z-schkolen/

ID ogłoszenia: 71965776b51dd156