€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech bez języka na budowie przy remontach-wykończeniach Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: lipiec 31, 2018 05:36

Propozycja zatrudnienia we Frankfurcie nad Menem dla pracowników budowlanych bez znajomości języka. Niemcy praca na budowie przy remontach i wykończeniach od zaraz.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca przy remontach i wykończeniach przy przygotowywaniu biur, mieszkań, domów, sklepów
  • prace polegać będą na montażu płyt z karton gipsu – np. montowanie ścianek działowych lub sufitów podwieszanych
  • układanie glazury, posadzek
  • stawianie ścian oraz tynkowanie, szpachlowanie, malowanie

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia
  • konieczność posiadania doświadczenia
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • mile widziane posiadanie uprawnień na obsługę wózków widłowych
  • konieczność posiadania niemieckiego ID – pracodawca pomaga w wyrobieniu

Zapewniamy:

  • możliwość współpracy na podstawie działalności gospodarczej
  • solidne warunki zatrudnienia
  • umowę na okres próbny z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 004915167555120

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-przy-remontach-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 9425b5f57b02a830