€ 2500-3000 netto

Dam pracę w Niemczech bez języka przy remontach-wykończeniach na budowie od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Opublikowany: czerwiec 18, 2021 02:03

Propozycja zatrudnienia od zaraz przy remontach i wykończeniach na budowie k. Bremen. Praca w Niemczech 2021 dla budowlańców bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: okolice Bremen, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: na start od 2500 do 3000 € netto miesięcznie

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac remontowych i wykończeniowych zgodnie ze zleceniem
  • prace polegać będą na wykonywaniu podmurówek, szpachlowaniu, tynkowaniu, tapetowaniu, malowaniu, układaniu płytek
  • obowiązkiem będzie również montaż konstrukcji z karton-gipsu

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • posiadanie doświadczenia w pracach remontowo-budowlanych
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • chęć podjęcia zatrudnienia długotrwałego

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zjazdy do Polski co 4-5 tygodni na tydzień – do uzgodnienia
  • zatrudnienie na polskiej umowie o pracę w polskiej firmie działającej na terenie Niemiec
  • bardzo dobre warunki
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • +48 796 296866

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-przy-remontach-i-wykonczeniach-bremen/

ID ogłoszenia: 29560cb866975337