€ do uzgodnienia

Ogrodnictwo dam pracę w Niemczech od zaraz przy kwiatach bez języka Straelen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Straelen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Styczeń 11, 2019 7:17 am
  • Wygasa: 16 dni, 19 godzin

Aktualnie poszukujemy osób do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech 2019 przy kwiatach. Od zaraz oferta w ogrodnictwie ze Straelen także bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy kwiatach

Miejsce zatrudnienia: Straelen, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: 2019

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w ogrodnictwie przy kwiatach
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przesadzanie, prace pielęgnacyjne, ścinanie, przygotowywanie kompozycji, pakowanie

Oczekiwania:

  • duża zaletą będzie doświadczenie
  • mile widziane zgłoszenia od osób ze statusem studenta

Zapewniamy:

  • pomoc w organizacji transportu do Niemiec
  • zatrudnienie w Niemczech bez znajomości języka
  • przyjazne godziny pracy
  • atrakcyjne zarobki
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione dla pracowników w pełni wyposażonych domkach
  • pracodawca zapewnia darmowe przejazdy pomiędzy miejscem zamieszkania a pracą

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy wszystkich do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

+48 95 757 97 57

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 12

źródło: https://gratka.pl/praca/pracownik-ogrodnictwa/ob/8224355

ID ogłoszenia: 8715c37d015d39f9