€ 12,19/h + dodatki

Lipsk od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie zoologicznym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 22, 2019 06:03

Od zaraz oferujemy zatrudnienie na magazynie zoologicznym w Lipsku. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,19 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • kompletowanie zamówień na magazynie zoologicznym
  • przygotowywanie towarów do wysyłki, pakowanie, sprawdzanie jakości
  • współpraca z kurierami i firmami transportowymi
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym
  • obsługa wózka paletowego oraz skanera ręcznego

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do pracy w grupie
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • samodzielność
  • przykładanie się do obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • dobre warunki finansowe
  • stabilne zatrudnienia
  • umowę zgodną ze standardami niemieckimi
  • wysokie dodatki
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • gotowość do pracy na nocnej zmianie – obowiązuje wyższe wynagrodzenie dla tych, którzy zdecydują się pracować nocą
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie od 100 do 150 euro miesięcznie w zależności od komfortu i lokalizacji

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: magazynzoologiczny/02/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-art-dla-zwierzat-lipsk/

ID ogłoszenia: 7225c6f09064a1a0