€ 1800/mc brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka pakowanie pralinek w Ulm dla pakowaczy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 5, 2021 02:12

Zakład produkcyjny z Ulm poszukuje pakowaczy od zaraz do pracy w Niemczech przy pakowaniu pralinek czekoladowych. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego! Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: Pakowacz wyrobów czekoladowych

Miasto: Ulm, Niemcy

Wynagrodzenie: 1800 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie praca na produkcji słodyczy – pralinek, czekoladek i figurek z czekolady
  • do zadań należy kontrola jakości oraz pakowanie produktów przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • wysoka motywacja
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas
  • przyuczenie
  • pensję w wysokości około 1800 euro brutto miesięcznie
  • atrakcyjny dodatek dla kierowców
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową – w wymiarze rocznym
  • dodatki do pensji podstawowej za pracę na nadgodziny i w godzinach nocnych
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • system poleceń pracowniczych, za polecenie można dostać nawet 1000 PLN netto za osobę plus premie frekwencyjne w wysokości 120 euro netto na kwartał

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy przesyłać zgłoszenia poprzez źródło.

Krótki link: http://bit.do/praliny-ulm

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Produkcja-i-pakowanie-pralinek/56498/

ID ogłoszenia: 535618078826ab4f