€ 2460 +premie i dodatki

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji czekolady fabryka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 26, 2022 1:29 am

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji czekolady. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii dostępne bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 2460 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za obsługę urządzeń produkcyjnych, przeprowadzanie kontroli jakości, pilnowanie ciągłości oraz pakowanie gotowych wyrobów
  • konieczne jest przestrzeganie zasad BHP – szkolenie zapewnione jest w pierwszych dniach

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • zdyscyplinowanie
  • pełna punktualność
  • wysoka motywacja
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej do podjęcia od zaraz
  • pełny etat
  • system zmianowy
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego
  • zakwaterowanie płatne w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • możliwość pobierania zaliczek

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt mailowy z załączeniem CV na poniższy adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pc/k/8/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-fabryka-koln/

ID ogłoszenia: 775630629e9f0fc5