€ od 12/h

Pakowanie pralinek od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka dla par, Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 8, 2022 01:53

Fabryka z Norymbergi od zaraz poszukuje pakowaczy do legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka także dla par przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zapewnione darmowo.

Stanowisko: Pracownik produkcji pralinek

Lokalizacja: Norymberga, Niemcy

Zarobki: od 12 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczym na produkcji pralinek czekoladowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie manualne wykładanie oraz przekładanie czekoladek
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej
  • do zadań należeć będzie równie przeprowadzanie selekcji, pakowanie i prace porządkowe

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy na 3 zmiany
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • dużą zaletą będą zgłoszenia od par oraz grup mobilnych
  • przykładanie się do zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pełny wymiar godzinowy
  • stawkę w dzień w wysokości 12 euro na godzinę, w nocy 15 euro brutto na godzinę
  • za pracę w dni świąteczne wolne od pracy +100%
  • na miejscu zorganizowanie zamieszkanie w pełni wyposażonym mieszkaniu z darmowym internetem

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą pracy w Niemczech, zapraszam do wysyłania zgłoszeń poprzez podany poniżej link lub źródło.

Krótki link do aplikacji:

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/314629/0

ID ogłoszenia: 488624b66ace10a6