€ 8,70 euro brutto/h

Praca w Niemczech dla par/grup przy sprzątaniu obiektów bez języka Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lubeka
  • Opublikowany: maj 27, 2016 05:16

Szukamy pracowników do pracy w Niemczech jako sprzątacz – sprzątaczka. Zatrudnienie w Lubece bez znajomości języka przy sprzątaniu obiektów dla par i grup.

Stanowisko: Personel sprzątający

Nr ref.: PSP

Miasto: Lubeka, Niemcy

Zarobki: 8,70 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • bieżące prace polegające na sprzątaniu i porządkowaniu w różnych obiektach, np: biurach, halach, magazynach, marketach, hotelach, itp.

Oczekiwania:

  • preferujemy aplikacje od grup 2 osobowych lub par
  • znajomość języka niemieckiego wymagana od jednej osoby w zespole
  • punktualność, odpowiedzialność, pracowitość
  • gotowość do podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Niemczech
  • prawo jazdy oraz możliwość przyjechania samochodem

Zapewniamy:

  • stawkę podstawową w wysokości 8,70 euro brutto na godzinę oraz dodatki
  • stałe wsparcie polskiego koordynatora
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • umowa o pracę na czas określony
  • niemieckie warunki pracy, również uwzględniamy druk A1 i kartę EKUZ, pracownik ma zapewnione dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zgłoszeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 235747b2a645f2c