€ na akord

Od zaraz Niemcy praca sezonowa przy zbiorze szparagów bez języka Luckenwalde

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Luckenwalde
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 7, 2016 03:11

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorze szparagów w Luckenwalde. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka na 3,5 miesiąca. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru szparagów

Miejsce zatrudnienia: Luckenwalde, Niemcy

Wynagrodzenie: na akord – 0,70 euro brutto za kilogram

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie zbierała szparagi na polu i układała je w skrzynkach

Oczekiwania:

  • wysoka kondycja fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy sezonowej od zaraz
  • zdyscyplinowanie
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe, od połowy kwietnia do końca lipca
  • ok 10 godzin dziennie pracy
  • pracownik ma w cenie 9,82 euro dziennie zapewnione zamieszkanie oraz jeden ciepły posiłek w trakcie pracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich do wysyłania zgłoszeń zatytułowanych: SZPARAGI.

adres kontaktowy: rekrutacja@rzkancelaria.eu

Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem: 74 840 48 57
Prosimy dzwonić w dni robocze w godzinach od 9 do 17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-szparagow-luckenwalde/

ID ogłoszenia: 7295703eda76b4e9

Linki sponsorowane