€ 10,50/h + mieszkanie + dodatki

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka w sklepie od zaraz Köln 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 22, 2017 17:44

Propozycja podjęcia fizycznej, tymczasowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w sklepie z Kolonii od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejscowość: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę pracy plus dodatek za pracę na zmianie nocnej w wysokości 25%

Termin: od zaraz do 22 grudnia 2017

Zakres zadań:

  • prace polegają na rozładunku i załadunku produktów na terenie magazynu
  • obowiązkiem będzie dbanie o porządek na półkach, wykładanie nowych artykułów, metkowanie
  • przygotowywanie nowych ekspozycji

Wymagania:

  • odpowiedzialność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wysoka kultura osobista
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • przykładanie się do obowiązków
  • bardzo dobra kondycja
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od zaraz w oparciu o niemiecką umowę, obowiązującą do 22 grudnia 2017
  • premie i dodatki
  • zamieszkanie
  • darmowe przejazdy do pracy
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia zatytułowanego: „Niemcy praca w sklepie, Kolonia″ z załączeniem CV i zdjęcia, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 91759c4c5aa17c55