€ 11,25 euro brutto/h + dieta + zamieszkanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy regipsach na budowie Heidelberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Heidelberg
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 5, 2016 14:20

Poszukujemy pracowników budowlanych przy montażu regipsów na budowie w Heidelberg. Aktualna oferta pracy w Niemczech od maja 2016 z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: pracownik budowlany

Lokalizacja: Heidelberg, Niemcy

Stawka godzinowa: 11,25 euro brutto plus dieta w wysokości 25 euro netto za każdy dzień roboczy

Rozpoczęcie: od 16 maja 2016

Obowiązki:

  • prace przy wykończeniach wnętrz
  • montaż płyt kartonowo gipsowych oraz ścian działowych
  • podłączanie oświetlenia
  • szpachlowanie i malowanie

Oczekiwania:

  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • duża samodzielność
  • praktyczna znajomość zawodu
  • dbanie o estetykę wykonanych prac
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo w walucie euro
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zorganizowane bezpłatne zamieszkanie
  • urlop płatny
  • zatrudnienie od 16 maja bieżącego roku

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • rekrutacja@flexjob.pl

Możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem:
+48 32 746 57 40 lub +48 32 746 0146

źródło: http://www.praca4u.net/monter-plyt-karton-gips-id359016.html

ID ogłoszenia: 634572a850510e15