€ 9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech od zaraz jako żywa maskotka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 16, 2017 01:43

Pilnie szukamy osoby do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech jako żywa maskotka w centrum handlowym. Oferta z Bremen od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – żywa maskotka
Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy
Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę
Liczba miejsc do obsadzenia: 8
Termin: praca od zaraz do świąt Wielkanocnych

Obowiązki:

  • pracownik zajmuje się chodzeniem po centrum handlowym w przebraniu a jego obowiązkiem będzie rozdawanie ulotek dla klientów
  • osoba zatrudniona będzie również robić sobie zdjęcia z dziećmi

Oczekiwania:

  • zdolności aktorskie mile widziane nawet w stopniu minimalnym (konieczność wcielenia się w rolę)
  • brak nałogów
  • dostępność od zaraz do świąt Wielkanocnych
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane osoby ze statusem studenta
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • darmowe zamieszkanie
  • umowę o pracę na czas określony – od zaraz do najbliższych świąt Wielkanocnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem maskotka03/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-jako-zywa-maskotka-bez-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 45158c9ad1b5aa37