€ 1680 euro brutto/mc + dodatki

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez języka sortowanie odzieży Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 4, 2016 03:39

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka w Stuttgarcie

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: 1680 euro brutto miesięcznie plus premie

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Zadania:

  • pracownik odpowiada za sortowanie odzieży używanej pod kątem jakościowym
  • niektóre partie ubrań należy poskładać i ułożyć w workach
  • praca wykonywana jest w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • zdolność do szybkiej pracy
  • zręczność, zwinność
  • samodzielność
  • komunikatywność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • brak problemów zdrowotnych – szczególnie brak uczuleń i alergii
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • niemiecką umowę o pracę
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych, niedzielach i świętach
  • odpowiednią odzież do pracy oraz maskę, okulary i rękawice
  • dla chętnych możliwość skorzystania z płatnego zamieszkania w cenie 200 euro miesięcznie – dotyczy to miejsca w pokoju dwuosobowym

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

Prosimy o wpisanie do tytułu maila: „Od zaraz Niemcy praca fizyczna przy sortowaniu odzieży. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-sortowaniu-odziezy-stuttgart/

ID ogłoszenia: 153579e186078a51