€ do uzgodnienia

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz na produkcji ciastek 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Opublikowany: luty 25, 2016 05:17

Oferujemy możliwość zatrudnienia od zaraz dla Polaków na produkcji ciastek przy taśmie produkcyjnej. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie wykonywana zadania polegające na kontroli jakości i pakowaniu ciastek przy linii produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • zdolność do współpracy
  • cechy lidera – zorganizowanie, pracowitość, komunikatywność
  • zręczność, zwinność
  • mile widziane osoby które mogą przyjechać swoim autem do Niemiec
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego na każdym stopniu
  • możliwość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania
  • pomoc w sprawach urzędowych, przy zaaklimatyzowaniu się, relokacji
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony
  • dla najlepszych pracowników stała umowa
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • zatrudnienie bez znajomości języka i doświadczenia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-produkcja-ciastek-w-fabryce-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 59056cdf031c41c8