€ 12 euro/h brutto

Frankfurt nad Menem sprzątanie domów i mieszkań Niemcy praca od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: grudzień 1, 2016 07:59

Możliwość zatrudnienia od zaraz we Frankfurcie nad Menem przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Termin: od zaraz
Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę
Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zakres zadań:

  • kompleksowe sprzątanie mieszkań i domów
  • porządkowanie wszystkich udostępnionych pomieszczeń – kuchni, łazienek, sypialni, salonów, itp.
  • odkurzanie, mycie powierzchni, wynoszenie odpadów, itp.

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie możliwość zabrania swojego samochodu do Niemiec
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi
  • początkowo umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • pomoc przy tłumaczeniach i dopełnianiu spraw formalnych
  • dużo godzin pracy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem CV oraz LM i zgody na przetwarzanie danych osobowych, należy przesłać na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, Frankfurt nad Menem”.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-sprzatanie-domow-i-mieszkan-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 426583f9cb429c96