€ na akord

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorach czereśni Königslutter

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Königslutter
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 18, 2016 05:09

Sadownik z Königslutter pilnie zatrudni Polaków bez znajomości języka do zbioru czereśni. Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Rozpoczęcie: od zaraz

Stanowisko: Pracownik do zbiorów

Miejsce zatrudnienia: Königslutter, Niemcy

Wynagrodzenie: 50 centów za zebrany kilogram owoców

Obowiązki:

  • ręczny zbiór czereśni na plantacji w Königslutter

Oczekiwania:

  • duża samodzielność
  • możliwość zorganizowania przejazdu i wyżywienia
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe do podjęcia od zaraz do 10 sierpnia 2016
  • darmowe zamieszkanie na kempingu
  • wynagrodzenie zależne od zbioru

Uwaga: pracownik ponosi koszt pośrednictwa pracy w wysokości 75 euro/osoba

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt za pomocą poczty elektronicznej.

adres kontaktowy: info@kleiderfreuden.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-zbiory-czeresni-bez-jezyka-konigslutter/

ID ogłoszenia: 924578c3e0298f9f